Lela' Kliem u Noti u l-Bejniet
Series 1
|
Series 2
|
Series 3
|
Series 4
Lela' Kliem u Noti u l-Bejniet | 1
Back to Main Webcast Page
Top ▲
|
Next ▶
Program 1: Il-kuluri - Prof Gloria Lauri Lucente. (1)
Program 2: Il-kuluri - Prof Gloria Lauri Lucente. (2)
Program 3: L-isem (1) - Clare Azzopardi.
Program 4: L-isem (2) - Chris Gruppetta.
Program 5: L-oġġett (1) - Virginia Monteforte.
Program 6: L-oġġett (2) - Giola Cassar.
Program 7: Il-kelma (1) - Miriam Calleja.
Program 8: Il-kelma (2) - Dennis Mizzi.
Program 9: L-eta' u l-anzjanita' (1) - Priscilla Cassar.
Program 10: L-eta' u l-anzjanita' (2) - Maria Grech Ganado.
Program 11: L-ispazju u d-distanza (1) - Elizabeth Grech u Nadia Mifsud.
Program 12: L-ispazju u d-distanza (2) - Gioele Galea, Elena Cardona, Jean Paul Borg u Katel Delia.
Program 13: Oliver Friggieri - Adrian Grima.
Lela' Kliem u Noti u l-Bejniet | 2
Back to Main Webcast Page
Previous ◀
|
Top ▲
|
Next ▶
Program 1: Il-kittieba - Keith Borg.
Program 2: Il-vistu - David Aloisio.
Program 3: Is-siġar - Marlene Saliba.
Program 4: Il-memorja - Justine Somerville.
Program 5: Il-kelb u l-qattus.
Program 6: Is-silġ - Glen Calleja.
Program 7: Iż-żfin - Klara Vassallo.
Program 8: L-ikel - Liliana Maric u Jacqueline Rotin.
Program 9: L-ittri - John Portelli.
Program 10: L-imħabba - Norbert Bugeja.
Program 11: Il-baħar - Adrian Grima.
Program 12: L-intelliġenza artifiċjali - Albert Gatt.
Program 13: Il-fjuri - Immanuel Mifsud.
Lela' Kliem u Noti u l-Bejniet | 3
Back to Main Webcast Page
Previous ◀
|
Top ▲
|
Next ▶
Program 1: Il-ferħ.
Program 2: Is-skiet.
Program 3: Il-biża’.
Program 4: L-arti bħala estensjoni tal-bniedem.
Program 5: Il-mixi.
Program 6: In-natura.
Program 7: Il-ġisem – Immanuel Mifsud.
Program 8: Il-kliem ‘gay’ u ‘queer’ fost l-oħrajn - Tyrone Grima.
Program 9: L-univers - Joseph Caruana.
Program 10: Id-dar – Rita Saliba.
Program 11: Il-mużika – Alex Vella Gregory.
Program 12: Il-belt – Kit Azzopardi.
Program 13: Il-ħin – Kenneth Scicluna.
Lela' Kliem u Noti u l-Bejniet | 4
Back to Main Webcast Page
Previous ◀
|
Top ▲
Program 1: Sjesta - Trevor Żahra.
Program 2: Il-ħwejjeġ - Maria Muscat.
Program 3: Il-kaċċa - Trevor Borg.
Program 4: Iż-żgħażagħ - Francesco Grech.
Program 5: Il-komunità - Nathalie Grima.
Program 6: Il-politika - André P. DeBattista.
Program 7: It-tatwaġġi - Sylvana Zarb.
Program 8: Il-fatati.
Program 9: Il-ġustizzja - Karl Schembri.
Program 10: Il-lejl - Kurt Borg.
Program 11: Il-post - Elyse Tonna.
Program 12: Il-ħolm - Prof Gloria Lauri-Lucente.
Program 13: Il-psikoloġija - Cher Engerer.
Check out the NEW Campus 103.7 On-demand service
Listen live
|
Contact us
|
University of Malta
|