CampusFM 103.7

 

Platea

Platea ħu programm li jlaqqgħana ma' personalitajiet fit-teatru li jirrakontaw l-esperjenzi tagħhom waqt li jkunu qed jieħdu sehem f'xi produzzjoni, kif ukoll waqt il-programm jinterpretaw biċċiet ta' xogħolijiet teatrali li jkunu għal qalbhom. Platea jwassal lis-semmiegħa l-kumplessita biex titella' produzzjoni, ix-xogħol iebes, il-mumenti ta' gloria u dawk ta dwejjaq biex tippreżenta produzzjoni li tingħoġob mill-udjenza imma fl-istess ħin iġġiegħel lilll-udjenza taħseb, tixtarr, jew sempliċiment tieħu gost.

Produzzjoni u preżentazzjoni ta' Lino Farrugia.



Platea I

Back to Main Webcast Page

Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Charles Thake. (1)
Program 2: Charles Thake. (2)
Program 3: Carmen Azzoppardi. (1)
Program 4: Carmen Azzoppardi. (2)
Program 5: Carmen Azzoppardi. (3)
Program 6: Lino Grech. (1)
Program 7: Lino Grech. (2)
Program 8: Lino Grech. (3)
Program 9: Victor u Antoinette Soler. (1)
Program 10: Victor u Antoinette Soler. (2)
Program 11: Terry L. Bencini. (1)
Program 12: Terry L. Bencini. (2)
Program 13: Terry L. Bencini. (3)
Program 14: Dr. Paul Xuereb. (1)
Program 15: Dr. Paul Xuereb. (2)
Program 16: Mary u Victor Grech.
Program 17: Manni Spiteri
Program 18: Salvu Bonello.


Platea II

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Tony Parnis. (1)
Program 2: Tony Parnis. (2)
Program 3: Nancy Calamatta. (1)
Program 4: Nancy Calamatta. (2)
Program 5: Monica Attard. (1)
Program 6: Monica Attard. (2)
Program 7: Mario Azzoppardi. (1)
Program 8: Mario Azzoppardi. (2)
Program 9: Mario Azzoppardi. (3)
Program 10: Josephine Zammit Cordina.
Program 11: John Rosser.
Program 12: Alfred Sant. (1)
Program 13: Alfred Sant. (2)
Program 14: John Schranz. (1)
Program 15: John Schranz. (2)
Program 16: Rev. Prof. Peter Serracino Inglott. (1)
Program 17: Rev. Prof. Peter Serracino Inglott. (2)


Platea III

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Joseph Vella Bondin. (1)
Program 2: Joseph Vella Bondin. (2)
Program 3: Albert u Jane Marshall. (1)
Program 4: Albert u Jane Marshall. (2)
Program 5: Albert u Jane Marshall. (3)
Program 6: Prof. Joe Friggieri. (1)
Program 7: Prof. Joe Friggieri. (2)
Program 8: MaryLou Coppini. (1)
Program 9: MaryLou Coppini. (2)
Program 10: Joe Debono. (1)
Program 11: Joe Debono. (2)
Program 12: Joe Fenech. (1)
Program 13: Joe Fenech. (2)
Program 14: Godwin Scerri. (1)
Program 15: Godwin Scerri. (2)
Program 16: Vanni Riolo. (1)
Program 17: Vanni Riolo. (2)


Platea IV

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Benny Casha.
Program 2: Hubert Pugliesevich.
Program 3: Frank Tanti.
Program 4: Rose Riolo. (1)
Program 5: Rose Riolo. (2)
Program 6: Inez Farrugia. (1)
Program 7: Inez Farrugia. (2)
Program 8: George Portelli. (1)
Program 9: George Portelli. (2)
Program 10: Patricia Salamone.
Program 11: Dr. Paul Xuereb.
Program 12: Mario Philip Azzopardi. (1)
Program 13: Mario Philip Azzopardi. (2)
Program 14: Mario Philip Azzopardi. (3)
Program 15: Wilfred Kenely.
Program 16: Joe Izzo. (1)
Program 17: Joe Izzo. (2)


Platea V

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Karmenu Aquilina. (1)
Program 2: Karmenu Aquilina. (2)
Program 3: Karmenu Aquilina. (3)
Program 4: Alfred Mallia. (1)
Program 5: Alfred Mallia. (2)
Program 6: Alfred Mallia. (3)
Program 7: Alfred Mallia. (4)
Program 8: Salvu Mallia. (1)
Program 9: Salvu Mallia. (2)
Program 10: John Dimech. (1)
Program 11: John Dimech. (2)
Program 12: Nanette Brimmer. (1)
Program 13: Nanette Brimmer. (2)
Program 14: George Peresso. (1)
Program 15: George Peresso. (2)
Program 16: Manuel Cauchi. (1).
Program 17: Manuel Cauchi. (2)


Platea VI

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Josette Ciappara. (1)
Program 2: Josette Ciappara. (2)
Program 3: Josette Ciappara. (3)
Program 4: George Micallef. (1)
Program 5: George Micallef. (2)
Program 6: Ninette Micallef. (1)
Program 7: Ninette Micallef. (2)
Program 8: Maurice Tanti Burlo. (1)
Program 9: Michael Tabone. (1)
Program 10: Michael Tabone. (2)
Program 11: Lino Farrugia. (1)
Program 12: Lino Farrugia. (2)
Program 13: Lino Farrugia. (3)
Program 14: Lino Farrugia. (4)
Program 15: Pat Mahoney.
Program 16: Danny Callus. (1)
Program 17: Danny Callus. (2)


Platea VII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Vince Fabri. (1)
Program 2: Vince Fabri. (2)
Program 3: Joe Quattromani. (1)
Program 4: Joe Quattromani. (2)
Program 5: Joe Quattromani. (3)
Program 6: Alan Meadows. (1)
Program 7: Alan Meadows. (2)
Program 8: Paul Mizzi. (1)
Program 9: Paul Mizzi. (2)
Program 10: Paul Mizzi. (3)
Program 11: Trevor Zahra. (1)
Program 12: Trevor Zahra. (2)
Program 13: Trevor Zahra. (3)
Program 14: Joe Attard. (1)
Program 15: Joe Attard. (2)
Program 16: Vince Vella. (1)
Program 17: Vince Vella. (2)


Platea VIII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: John Suda. (1)
Program 2: John Suda. (2)
Program 3: John Suda. (3)
Program 4: Philip Mizzi. (1)
Program 5: Philip Mizzi. (2)
Program 6: Michael Sciortino. (1)
Program 7: Michael Sciortino. (2)
Program 8: Michael Sciortino. (3)
Program 9: Colin Willis. (1)
Program 10: Colin Willis. (2)
Program 11: Lina Brockdorff. (1)
Program 12: Lina Brockdorff. (2)
Program 13: Polly March. (1)
Program 14: Polly March. (2)
Program 15: Polly March. (3)
Program 16: Josephine Mahoney. (1)
Program 17: Josephine Mahoney. (2)


Platea IX

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Edward Mercieca. (1)
Program 2: Edward Mercieca. (2)
Program 3: Martin Gauci. (1)
Program 4: Martin Gauci. (2)
Program 5: Martin Gauci. (3)
Program 6: Tony Cassar Darien. (1)
Program 7: Tony Cassar Darien. (2)
Program 8: Tony Cassar Darien. (3)
Program 9: Josephine Mahoney.
Program 10: Dr. Guzeppe Schembri Bonaci. (1)
Program 11: Dr. Guzeppe Schembri Bonaci. (2)
Program 12: Marlene Psaila u Teresa Friggieri. (1)
Program 13: Marlene Psaila u Teresa Friggieri. (2)
Program 14: Marlene Psaila u Teresa Friggieri. (3)
Program 15: Pino Scicluna. (1)
Program 16: Pino Scicluna. (2)
Program 17: Pino Scicluna. (3)


Platea X

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Toni Demicoli. (1)
Program 2: Toni Demicoli. (2)
Program 3: Teresa Gauci. (1)
Program 4: Teresa Gauci. (2)
Program 5: Prof. Oliver Friggieri. (1)
Program 6: Prof. Oliver Friggieri. (2)
Program 7: Prof. Oliver Friggieri. (3)
Program 8: Margaret Agius. (1)
Program 9: Margaret Agius. (2)
Program 10: Margaret Agius. (3)
Program 11: Anthony Portelli. (1)
Program 12: Anthony Portelli. (2)
Program 13: Anthony Portelli. (3)
Program 14: Giovanni Attard. (1)
Program 15: Giovanni Attard. (2)
Program 16: Giovanni Attard. (3)
Program 17: Giovanni Attard. (4)


Platea XI

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Marvic Cordina. (1)
Program 2: Marvic Cordina. (2)
Program 3: Marvic Cordina. (3)
Program 4: Manuel Debono.
Program 5: Dominic Said. (1)
Program 6: Dominic Said. (2)
Program 7: Maryrose Mallia. (1)
Program 8: Maryrose Mallia. (2)
Program 9: Maryrose Mallia. (4)
Program 10: Lino Mintoff. (1)
Program 11: Lino Mintoff. (2)
Program 12: Lino Mintoff. (3)
Program 13: Rina u Michael Camilleri. (1)
Program 14: Rina u Michael Camilleri. (2).
Program 15: Martin Azzopardi.
Program 16: Charles Xuereb. (1)
Program 17: Charles Xuereb. (2)


Platea XII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Mario Philip Azzopardi. (1)
Program 2: Mario Philip Azzopardi. (2)
Program 3: Mario Philip Azzopardi. (3)
Program 4: Tony Ellul. (1)
Program 5: Tony Ellul. (2)
Program 6: Tony Ellul. (3)
Program 7: Miriam Fiteni. (1)
Program 8: Miriam Fiteni. (2)
Program 9: Maryanne Muscat. (1)
Program 10: Maryanne Muscat. (2)
Program 11: Maryanne Muscat. (3)
Program 12: Manuel Cassar. (1)
Program 13: Manuel Cassar. (2)
Program 14: Manuel Cassar. (3)
Program 15: Zepp Camilleri. (1)
Program 16: Zepp Camilleri. (2)
Program 17: Prof Henry Frendo.


Platea XIII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Lillian Pace Vassallo. (1)
Program 2: Lillian Pace Vassallo. (2)
Program 3: Lillian Pace Vassallo. (3)
Program 4: Colin Fitz. (1)
Program 5: Colin Fitz. (2)
Program 6: Colin Fitz. (3)
Program 7: Mro Paul Abela. (1)
Program 8: Mro Paul Abela. (2)
Program 9: Mro Paul Abela. (3)
Program 10: Chris Gatt. (1)
Program 11: Chris Gatt. (2)
Program 12: Renzo Spiteri. (1)
Program 13: Renzo Spiteri. (2)
Program 14: Renzo Spiteri. (3)
Program 15: Maryanne Scerri. (1)
Program 16: Maryanne Scerri. (2)
Program 17: Tony Degiovanni.
Program 18: Adrian Buckle.


Platea XIV

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Andre Pensa. (1)
Program 2: Andre Pensa. (2)
Program 3: Paul u Denise Mintoff. (1)
Program 4: Paul u Denise Mintoff. (2)
Program 5: Paul u Denise Mintoff. (3)
Program 6: Natalie Micallef. (1)
Program 7: Natalie Micallef. (2)
Program 8: Fabian Scerri de Carlo.
Program 9: Vince Micallef. (1)
Program 10: Vince Micallef. (2)
Program 11: Vince Micallef. (3)
Program 12: Pawlu Testa. (1)
Program 13: Pawlu Testa. (2)
Program 14: Pawlu Testa. (3)
Program 15: Alfred Buttigieg. (1)
Program 16: Alfred Buttigieg. (2)
Program 17: Alfred Buttigieg. (3)

Platea XV

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Joe Vella, il-fugi. (1)
Program 2: Joe Vella, il-fugi. (2)
Program 3: Joe Vella, il-fugi. (3)
Program 4: Carlos Farrugia. (1)
Program 5: Carlos Farrugia. (2)
Program 6: Carlos Farrugia. (3)
Program 7: Davide Tucci. (1)
Program 8: Davide Tucci. (2)
Program 9: Joyce Grech. (1)
Program 10: Joyce Grech. (2)
Program 11: Joyce Grech. (3)
Program 12: Chris Grech. (1)
Program 13: Chris Grech. (2)
Program 14: Chris Grech. (3)
Program 15: Ronnie Galea. (1)
Program 16: Ronnie Galea. (2)
Program 17: Karmenu Serracino. (1)
Program 18: Karmenu Serracino. (2)

Platea XVI

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Wesley Ellul. (1)
Program 2: Wesley Ellul. (2)
Program 3: Wesley Ellul. (3)
Program 4: Hector Bruno. (1)
Program 5: Hector Bruno. (2)
Program 6: Joe Gatt. (1)
Program 7: Joe Gatt. (2)
Program 8: Sara-Lee Zammit.
Program 9: Joe and Veronica Farrugia. (1)
Program 10: Joe and Veronica Farrugia. (2)
Program 11: Joe and Veronica Farrugia. (3)
Program 12: Joe and Veronica Farrugia. (4)
Program 13: Michael Mangion. (1)
Program 14: Michael Mangion. (2)
Program 15: Marco Bartolo. (1)
Program 16: Marco Bartolo. (2)
Program 17: Dr Michael Grech.


Platea XVII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Anna Bazily. (1)
Program 2: Anna Bazily. (2)
Program 3: Anna Bazily. (3)
Program 4: Anabel Attard. (1)
Program 5: Anabel Attard. (2)
Program 6: Peter Borg. (1)
Program 7: Peter Borg. (2)
Program 8: Toni Sant. (1)
Program 9: Toni Sant. (2)
Program 10: Elsa Romei. (1)
Program 11: Elsa Romei. (2)
Program 12: Pawlu u Anita Bonello. (1)
Program 13: Pawlu u Anita Bonello (2) u Celaine Buhagiar.
Program 14: Pawlu Bonello. (3)
Program 15: Elio Lombardi. (1)
Program 16: Elio Lombardi. (2)
Program 17: Noel D'Amato. (1)


Platea XVIII

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page... Go to next series...
Program 1: Francesca Abela Tranter. (1)
Program 2: Francesca Abela Tranter. (2)
Program 3: Alan Fenech. (1)
Program 4: Alan Fenech. (2)
Program 5: Shaun Buhagiar. (1)
Program 6: Shaun Buhagiar. (2)
Program 7: Joseph Galea. (1)
Program 8: Joseph Galea. (2)
Program 9: Andy Catania. (1)
Program 10: Andy Catania. (2)
Program 11: Mario Philip Azzopardi. (1)
Program 12: Mario Philip Azzopardi. (2)
Program 13: Marika Mizzi. (1)
Program 14: Marika Mizzi. (2)
Program 15: Rachel Galea.
Program 16: Tony Fenech. (1)
Program 17: Tony Fenech. (2)
Program 18: Nadette Decarlo. (1)


Platea XIX

Programm ippreżentat u mtella' minn Lino Farrugia li jlaqqgħana ma' diversi personalitajiet fid-dinja tal-ispettaklu, f'kull forma tiegħu, minn drama, mużika, arti viżiva, żfin, karnival u kull spettaklu ieħor li jiġbor in-nies u spettaturi biex jaraw u japprezzaw il-lat kreattiv ta' individwi u gruppi ta' nies li jridu jesponu l-kreattivita' artistika tagħhom lill-ispettaturi.

Back to Main Webcast Page

Go to previous series... Go to top of page...
Program 1: Nadette Decarlo. (2)
Program 2: Michelle Zerafa. (1)